HOŞGELDİNİZ

HOŞGELDİNİZ
.

2 Kasım 2015 Pazartesi

LerzanKaradanli29Ekim etkinliğimiz 3 bölümAlâ Butik Pasta  ya pasta için çok teşekürler 

                             Cupcakeler için Hale hanıma teşekkür ediyorum ellerinize sağlık..

            Kurabiyeler için Şule hanım ve Nihal hanıma çok teşekkür ediyorum. İkinizinde ellerinize sağlık ..

                                  Cakepopslar için Perihan Hanıma teşekkür ediyorum.. Ellerinize sağlık
Mekanımız Gökkuşağı Sosyal Tesisleri idi. Mekan, hazırlıklar herşeyyy için Gülcan hanıma (Gülarts) çok teşekkür ederim.. 
 Hediyelerimizz :))

 Ellerimiz dolu dolu eve gitmemizi sağlayan bütünn sponsorlara çok çok teşekkür ediyorum..

 Puratos ustaları bize orada pasta yapmanın püf noktalarını anlattı :) Puratos ustalarının becerikli ellerindenn bizlere lezzetli mi lezzetli ikramları.. Herşey için çok teşekkürler.. Ayrı bir postta özellikle bahseceğim..
 #LerzanKaradanli29Ekim  KENTON  #kenton - Gönderdiği ürünler için çok teşekkür ediyorum.                                               #LerzanKaradanli29Ekim   TATLIMOO  #tatlimoo-  çok teşekür ederiz.

 #LerzanKaradanli29Ekim  TOPICREM  #topicrem -  in hediyeleri  için çok teşekür ederim #LerzanKaradanli29Ekim NEVA KOZMETİK  #nevakozmetik -  o kadar güzel ürünler göndermiş ki çok çok teşekkür ederim..

 #LerzanKaradanli29Ekim  ASPIRE  #aspire- 0 kcal 0 şeker 0 yağ hafif gazlı içecek. Hemde kalori yaktırıyor.. Ellerinize sağlık çok teşekkürler..

#LerzanKaradanli29Ekim TUNAPEL #tunapel - çekiliş ile şanslı arkadaşlarımıza çıkan oyuncaklar için çokk teşekkür ederiz..


#LerzanKaradanli29Ekim  MEDIWELL  #mediwell - Mediwell 'in ürünlerini hep merak etmişimdir en kısa zamanda deneyeceğim çok teşekkür ediyorum.


 #LerzanKaradanli29Ekim HC HAİR CARE #hchaircare OVEX  #ovex -  Tam zamanında saçlarım için lazım olan saç kremi için çok teşekkür ediyorum.

 #LerzanKaradanli29Ekim COSMED #cosmed - gönderdikleri tester ürünler için çok teşekkürler. Hemen denenmeye başlanacak..

#LerzanKaradanli29Ekim ŞEKER & SUGAR  #sekersugar - Yine bize sponsor olup çeşit çeşit şeker hamurları gönderdikleri için çok teşekkür ediyoruz.


 #LerzanKaradanli29Ekim BEBAK #bebak  - Ürünlerinin güzelliğini herkesten duyup merak ediyordum içeriğini diğer postumda paylaşacağım çok teşekkür ederiz..

#LerzanKaradanli29Ekim DR. PASTE #drpaste - Yine bize desteğini esirgemedikleri ve renk renk şeker hamurları gönderdikleri için çook teşekkür ediyoruz.


#LerzanKaradanli29Ekim KUNTER KURT #kunterkurt - NÖROKEY #nörokey - 5 adet kitap ile bize desteğini esirgemediği için çok teşekkür ediyorum. Hemen okunmaya başlanacak.

#LerzanKaradanli29Ekim PRONAİL #pronail - Yine bizimle birlikte oldukları için çok teşekkürler. Çok memnun kaldığım bir üründü. Diğer postumda ayrıntılı paylaşacağım..


 #LerzanKaradanli29Ekim STROCAKE STRAFOR #strocakestrafor - bizim için en önemli malzemelerden olan straforlarla bize destek olduğunuz için çok teşekkür ederiz.#LerzanKaradanli29Ekim ALPER ÇARKACI #alpercarkacı - o ünlü kutuları ve kalıpları ile bize desteğini esirgemediği için çok teşekkür ediyoruz. İçeriğini diğer postumda paylaşacağım..


#LerzanKaradanli29Ekim ZENCEFİL TASARIM EVİ #zencefiltasarimevi - Bize sponsor olup günün anlam ve önemine uygun şirin mi şirin hediyeler gönderdiği için çok teşekkürler..


#LerzanKaradanli29Ekim ECOCOTTON #ecocotton - Hediyeler için çok teşekkür ederim. İçeriğini diğer postumda paylacaşacağım :)

#LerzanKaradanli29Ekim LESOLEİL #lesoleil - Hediyeleri için çok teşekkür ederiz en ihtiyacım olduğu anda yetiştiniz..


Kutular için Aysel hanıma çok teşekkür ediyoruz..


#LerzanKaradanli29Ekim MUTLU YÜZLER ATÖLYESİ #mutluyuzleratolyesi -  Amerikan servisleri çekiliş ile şanslı arkadaşlarımıza çıktı çok teşekkürler.


#LerzanKaradanli29Ekim ATLAS HALI #atlashalı - Nano küçük halı ve çekiliş ile şanslı arkadaşımıza çıkan güzel halısı için çok teşekkürler.


 Aysel hanıma isimlikler için teşekkürler..
#LerzanKaradanli29Ekim DERMOLA #dermola Ve #LerzanKaradanli29Ekim KOMAGENE #komagene - O lezzetli çiğköfteleri için çok teşekkür ederiz.. Ayrıca #LerzanKaradanli29Ekim REYKA #reyka - Reyhan hanımın desteğini esirgemeyip sponsor olduğu için çok teşekkür ederiz.
#LerzanKaradanli29Ekim SALON EUROSTİL #eurostil - Bize sponsor oldukları için çok teşekkür ederiz..
Her ikisinde de çekişiş ile bana neler çıktığını diğer postumda ayrıntılı olarak paylaşacağım :)#LerzanKaradanli29Ekim GÜL ARTS / GÜLARTS #gularts - Gülcan hanımın birbirinden lezzetli kahvaltı sofrası, ikramları, sunumları için çok teşekkür ediyoruz.  Bize her türlü destek olup bu desteğinide hiçbir şekilde esirgemediği için çok teşekkür ederiz. En güzel şekilde ağırladı. Ürünleri MÜKEMMEL. Kesinlikle Kayseri'de olanlar veya gelenler uğramalı ve o güzellikleri tatmalı..


ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER..

#LerzanKaradanli29Ekim

2 yorum:

  1. Harika bir gündü sizleri tanıdığıma çok memnun oldum.

    YanıtlaSil
  2. Güzel etkinlik olmus, özetiniz icin tesekkürler :)

    Sizi takibe aldim ve bana da beklerim...

    www.gamzenindunyasi74.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil